O firmie

Wszystko zaczęło się od wizji

To właśnie ona sprawiła, że w 1997 założyliśmy Triochem Sp. z o.o. – firmę dostarczającą Klientom najwyższej jakości preparaty chemiczne. Teraz robimy kolejny krok do przodu, dzieląc się swoim doświadczeniem na jeszcze większą skalę. Jak to możliwe? Wiemy, że nasza wiedza jest cenna – lecz jeszcze cenniejsze jest wykorzystanie jej do współtworzenia sukcesu innych. Z tego powodu powołaliśmy do życia 4Tlab, innowacyjną firmę, dzięki której zbudujesz swoją markę produktową.

Pod szyldem 4Tlab wykorzystujemy i wdrażamy do produkcji receptury powstałe w laboratoriach Triochem Sp. z o. o.

Działamy napędzani doświadczaniem i pasją – a wszystko po to, aby pomóc Ci wykreować Twoją linię produktową.

Rozległa wiedza o specyfice rynku, badania w nowoczesnych laboratoriach i innowacyjne podejście do potrzeb Klienta – to możemy Ci zagwarantować. Specjalnie dla Ciebie opracujemy receptury oraz wyprodukujemy preparaty chemiczne dla sektorów takich jak: chemia włókiennicza, pralnicza, gospodarcza, budowlana, a także środki z zakresu kosmetyków samochodowych czy środków czyszczących.

Pomożemy Ci w tworzeniu Twojej marki.

4Tlab to coś więcej, niż tylko firma. To pomysł, kreatywność i doświadczenie, którymi chcemy dzielić się z innymi. Zostań naszym parterem i zbuduj swój sukces!

Dane spółki

Dane firmy

REGON: 380492052
NIP: 6342932690
KRS: 0000742571
Kapitał zakładowy: 617 500 zł (wpłacono 567 500 zł)

Dane kontaktowe

ul. Barbary 13,
40-053 Katowice

Zarząd 4Tlab

Andrzej-Witek

Andrzej Witek

Prezes zarządu

Absolwent Wydziału Metalurgicznego krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej o specjalności Fizyka Metali i Metaloznawstwo. Uczestnik wielu studiów podyplomowych w zakresie marketingu i zarządzania. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia firm o różnej strukturze organizacyjnej, branży i wielkości. Prywatnie zainteresowania muzyczne (gra na fortepianie), fascynat sztuk walk (ćwiczy tai-chi).

Kontakt

ul. Barbary 13,
40-053 Katowice

Napisz do Nas

Formularz kontaktowy

    *Pola zaznaczone są polami obowiązkowymi.