Blog

Jakość w wydaniu 4Tlab

Jakość w wydaniu 4Tlab

W momencie, gdy ustaje praca w laboratorium nad recepturą, rozpoczyna się inna – ta związana z marketingiem i promocją produktu. Ostatnio razem z Diamond Car Garage pracowaliśmy właśnie nad tym konkretnym etapem. Który z preparatów stał się gwiazdą sesji zdjęciowej? Podpowiadamy!

DC Garage przed obiektywem

Sesja produktowa to moment, kiedy możesz pokazać swoją linię preparatów światu. Takie wyzwanie stanęło ostatnio przed DC Garage, które postanowiło w końcu wyjść z garażu, i to obowiązkowo w wielkim stylu. Jaki był plan działania? Na sam początek zaaranżowana na potrzeby DC Garage sesja, podczas której nie mogło zabraknąć i szybkich samochodów, i gości specjalnych. Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć jej efekty – tymczasem zapraszamy was do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie wrzucimy pierwszą zapowiedź!

Jakość w wydaniu 4Tlab

W naszym laboratorium pracujemy właśnie nad kolejnymi kosmetykami z serii. Jak dotąd swoją premierę miał profesjonalny płyn do mycia felg oraz preparat przeznaczony do usuwania owadów. Obecnie na swoje wielkie wejście czekają kolejne środki: mleczko do pielęgnacji skór, szampon samochodowy i wosk do konserwacji lakieru karoserii.
Jak powstawały preparaty 4Tlab? Naszym zadaniem było stworzenie kosmetyków, które spełnią wymagania kierowców chcących dbać o swoje ukochane samochody – które mogą być przecież i autami z najwyższej półki, i pojazdami, o których potencjale z czasem zapomnieliśmy. Aby to osiągnąć, swoją pracę rozpoczęliśmy od zbadania potrzeb rynku. Następne w kolejności było opracowanie receptur, które będą wyróżniać się szybkością i precyzją działania. Efekt to pełnia linia produkcyjna – dostępna profesjonalnych w salonach i za pośrednictwem strony internetowej.

Archiwum