DC Garage

Diamond Car Garage

Z jakością im po drodze

Zlecenie dla Diamond Car Garage to coś, co lubimy najbardziej - świetny koncept, młody, dynamiczny zespół i wielkie perspektywy rozwoju. Sprawdźcie, co ostatnio dla nich wykonaliśmy, a co ciekawego pozostaje jeszcze w planach. Gotowi do startu?

Social Media

section-garage-section-about2
ikonka-zieloona-2
Płyn do mycia felg
Środek przeznaczony do mycia felg. Likwiduje tłuste plamy, zabrudzenia, tlenki oraz płyn pochodzący z hamulców. Preparat zasadowy.
ikonka-zieloona
Płyn do usuwania owadów
Środek przeznaczony do mycia karoserii. Likwiduje trudne w usunięciu ślady po owadach, pozostawiając powierzchnię czystą i odporniejszą na zabrudzenia. Preparat zasadowy.

Diamond Car Garage

Nowa marka, nowa jakość

W Diamond Car Garage każde auto to dla nas samochód marzeń – Twoich marzeń. Tworzona przez pasjonatów dla pasjonatów linia kosmetyków zadowoli każdego amatora motoryzacji, który od produktów oczekuje prawdziwego efektu WOW.

Firmę wyróżnia jednak nie tylko pomysł, ale i skonkretyzowany plan działania i wielofunkcyjność preparatów. Z jednej strony kosmetyki od DC Garage gwarantują bowiem kompleksowe czyszczenie, z drugiej są delikatne dla konserwowanych powierzchni. Kosmetyki DC Garage mają także właściwości pielęgnujące.

Odwiedź stronę internetową producenta

Zapytaj o produkt

    * Pola zaznaczone są polami obowiązkowymi.