Blog

Czym jest produkcja kontraktowa?

Czym jest produkcja kontraktowa?

W 4Tlab zrealizujemy Twoje zamówienia na wytwarzanie preparatów dla różnych gałęzi przemysłu. Jak to możliwe? Już teraz sprawdź, czym jest produkcja kontraktowa i co może Ci zaoferować!

Produkcja kontraktowa – czym jest?

Wyobraź sobie, że masz duży projekt do zrealizowania, ale brak Ci odpowiednich mocy przerobowych, a do tego wszystkiego gonią Cię terminy. Co zrobić w takiej sytuacji? To moment, w którym mamy dwa wyjścia – albo pogodzić się z problemem, albo zlecić część produkcji wyspecjalizowanej firmie. I właśnie w takiej produkcji „na zamówienie” pomożemy Ci w 4Tlab.

Produkcja kontraktowa w 4Tlab – jak to działa?

W uproszczeniu – ty przychodzisz do nas ze swoją recepturą i produktem, a my wdrażamy go do produkcji.
Ta usługa to doskonałe rozwiązanie w momencie, kiedy brak nam sił przerobowych – a dany preparat musimy mieć wyprodukowany w określonej ilości, i to na konkretny termin. To właśnie dla Klientów będących w takiej sytuacji 4Tlab oferuje wynajęcie mocy produkcyjnej.
Produkcja kontraktowa sprawdzi się zarówno w przypadku średnich, jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na wywiązaniu się z narzuconych terminów.
Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Produkcja kontraktowa z 4tlab – krok po kroku

1. Wszystko rozpoczynamy od rozmowy. Podczas spotkania z Klientem słuchamy jego potrzeb oraz wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań.
2. Rozpoczynamy pracę! Produkcja kontraktowa to produkcja na zlecenie Klienta. Oznacza to, że Klient dostarcza swoją recepturę, a my dokańczamy produkcję. Takie działanie docenią zwłaszcza ci przedsiębiorcy, których zakłady nie są w stanie wyprodukować określonej ilości preparatów.
3. Oddajemy Ci do użytku Twoją linią produktową!

Archiwum