Blog

4Tlab indywidualnym sponsorem Stefana Huli

4Tlab indywidualnym sponsorem Stefana Huli

Wisła, 16 listopada 2018 r. – Stefan Hula, polski skoczek narciarski, drużynowy brązowy medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018, a także Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich 2018, w nadchodzącym sezonie skakać będzie z logotypem 4Tlab na kasku. Podpisanie kontraktu, odbyło się 15 listopada br. w Wiśle.

Już od kilku lat sporty zimowe, a w szczególności skoki narciarskie wzbudzają emocje u większości Polaków. Od listopada do marca podczas zmagań skoczków z całego świata w napięciu obserwują kto będzie miał korzystny wiatr i kto zakwalifikuje się do drugiej serii. Po latach świetności Adama Małysza, nasi skoczkowie nadal odnoszą ogromne sukcesy. Młodzi, ambitni i dążący do perfekcji skoczkowie rywalizują o najwyższe noty oraz o miejsce na podium, które systematycznie zdobywają. Jednak całkowite poświęcenie się sportowi wyczynowemu na wysokim poziomie, jakim są skoki narciarskie, nie byłoby możliwe bez wsparcia ze strony sponsorów. Do ich grona dołączyła firma 4TLab, polski producent chemii przemysłowej m.in: chemii włókienniczej czy budowlanej, a także kosmetyków samochodowych czy środków czyszczących, która została indywidualnym sponsorem Stefana Huli.

Oficjalne rozpoczęcie współpracy oraz podpisanie umowy pomiędzy firmą 4Tlab a Stefanem Hulą nastąpiło 15 listopada br. w Wiśle, tuż przed rozpoczęciem zawodów Pucharu Świata 2018/2019 w skokach narciarskich. Logo spółki będzie prezentowane na kasku zawodnika przez cały sezon zimowy i letni.

– W 4Tlab dbamy nie tylko o wysoką jakość naszych produktów, ale także o rozwój polskiego sportu. W nadchodzącym sezonie zimowym i letnim z dumą będziemy wspierać jednego z najlepszych polskich skoczków narciarskich, Stefana Hulę. Wierzymy, że nadchodzące konkursy skoków i wysokie miejsce Stefana Huli w klasyfikacji generalnej dostarczą nam i polskim kibicom wiele sportowej radości. Trzymamy mocno kciuki i życzymy Stefanowi Huli wiatru pod narty i osiągania jak najlepszych wyników sportowych.

– mówi Mariusz Maciejewski, prezes 4Tlab S.A.

Zadowolenia z podjętej współpracy nie ukrywa również Stefan Hula.

– Bardzo się cieszę z podpisania umowy z firmą 4Tlab, która nie tyle jest moim sponsorem, co partnerem. Prezentujemy podobne wartości, co jest dla mnie niezwykle istotne. Dzięki tej współpracy mam szansę dalej się rozwijać. Ostatnie lata to nie tylko wzloty, ale także upadki, choć tych wzlotów było zdecydowanie więcej. Dziękuję firmie 4Tlab za zaufanie i wsparcie.

Puchar Świata mężczyzn w skokach narciarskich, rozgrywany corocznie, pomiędzy listopadem a marcem, to cykl zawodów przeprowadzany przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS). 40. Sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich (2018/2019) rozpocznie się 17 listopada 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle, a zakończy 24 marca 2019 na Letalnicy w Planicy. Zaplanowano rozegranie dwadzieścia osiem konkursów indywidualnych, w tym pięciu w lotach narciarskich, a także siedmiu zawodów drużynowych, w tym dwóch w lotach narciarskich.


Kontakt dla mediów:
Marcin Janowski

tel. 695 945 746,
e-mail: marcin.janowski@spacepr.pl

Odwiedź biuro prasowe
btn-more

Archiwum